Teknoloji alanında şirketler grubu olmanın sorumluluğunu taşıyan INFOGROUP profesyonel ve yenilikçi olma bilinciyle sektörde yer almaktadır.
Hızla gelişen teknolojiyi takip eden ve üretim aşamasında da yer alan INFOGROUP, şirket bünyesinde bulundurduğu hizmet bölümleriyle fark yaratan, geleceğe yönelik projelerde yer almayı hedef edinmektedir.

 

Ses teknolojisi alanında; dünya bazında tüm sektör gelişmelerini ve yenilikleri yakından takip ederek, profesyonellerin tercih ettiği dünyanın lider markalarıyla iş ortaklığı yürütmektedir. Üstlendiği markalar dışında sektördeki 25 yılı aşkın tecrübesini üretim aşamasına da yansıtan INFOGROUP, 1994 yılında kurduğu Akustik  Tasarım Mühendisliği AR-GE bölümüyle çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Profesyonel seslendirme alanında yürüttüğü radikal mühendislik çalışmaları sonucunda geliştirdiği prestijli markalar CLIMAX ve DA VINCI ile uluslararası pazarda yenilikçi firma olarak yer almaktadır. Ayrıca akustik mühendis kadrosuyla ses teknolojisi alanında doğru sonuçların alındığı, çözüm odaklı yaklaşım sergilemektedir.

 

 

 

Işık ve görüntü teknolojisine bakış açısını mekana ve atmosfere özel olarak tasarlayan projelerle gösteren INFOGROUP, doğru aydınlatmanın bir mekanın gücünde çok etkili olduğunun bilincindedir. Son teknolojiye sahip, efektif, performansı yüksek ve geniş ürün yelpazesi ile oluşturulan ışık ve görüntü sistemi projelendirmeleri, anahtar teslim uygulamalarla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca teknoloji şirketler grubu olarak bünyesinde yer verdiği mühendis kadrosuyla bina otomasyonu ve multimedya otomasyon sistemleri alanında da projelerde yer almaktadır. INFOGROUP teknoloji ile bütünleştirdiği tasarım ve mimari kadrosuyla geleceği yansıtan tasarım ve uygulamalara da imza atmaktadır. Endüstriyel tasarım ekibiyle ses, ışık ve görüntü teknolojileri, dış cephe aydınlatma sistemleri ve ürün tasarımları gerçekleştirmektedir. 

Dış cephe aydınlatma alanında birçok büyük projeyi referansları arasında bulunduran INFOGROUP, projelendirme aşamasından uygulama teslimine kadar tüm süreci üstlenmektedir.

 

Alanında uzman mimari kadrosuyla; inşaat sektöründe yenilikçi bakış açısı sergileyen INFOGROUP, tasarım aşamasından başlayarak projenin imalat ve uygulama alanlarında anahtar teslim mimari projeleri gerçekleştirmektedir.


Teknoloji alanındaki 25 yıllık tecrübesini online satış sitesi aracılığıyla tüm müzik severler ile paylaşan INFOGROUP, kaliteli ve güvenilir alışveriş sistemi sunmaktadır.

 

Teknoloji şirketler grubu INFOGROUP; dinamik yapısıyla sektöründe yüzü geleceğe dönük öncü şirket olarak yer almaya devam edecektir.